Mis on Anusara jooga?

Anusara jooga on üks suhteliselt uus joogastiil, mis loodi 1997. aastal John Friendi poolt. Selle joogastiili eesmärk on arendada inimese sisemist valgust ja headust, ning ühendada füüsiline, vaimne ja vaimne tasakaal. Anusara jooga on dünaamiline, kuid samas pehme ja sellel on palju positiivseid mõjusid nii kehale kui ka vaimule.

Anusara jooga keskendub õige jooga tehnika rakendamisele, sealhulgas õige hingamise, kehaasendi, keha joonduse ja tasakaalu saavutamisele. See joogastiil hõlmab ka filosoofilisi teadmisi, mis on tuletatud hinduismi ja tantristlike joogatraditsioonide alustest. Anusara jooga asendid on tihti keerulised ja nõuavad füüsilist pingutust, kuid samas püütakse neid harjutada harmooniliselt ja mõistvalt.

Anusara jooga praktikas on suur rõhk ka emotsionaalse ja vaimse arengu arendamisel, aidates inimestel luua sisemist rahu ja harmooniat oma elus. See joogastiil sobib kõigile, olenemata nende vanusest ja kehalisest vormist.

Kui soovite rohkem teada saada Anusara jooga kohta, siis allpool on mõned lingid, kus saate leida rohkem teavet ja juhiseid selle praktika kohta:

  1. Anusara School of Hatha Yogahttps://anusarayoga.com/
  2. DOYOUYOGA – https://www.doyouyoga.com/anusara-yoga/
Jaga armastust!