Mis on Bikrami jooga?

Bikrami jooga (Bikram Yoga)on joogastiil, mis koosneb 26 joogaasendist ja kahest hingamisharjutusest, mis tehakse spetsiaalselt soojendatud ruumis temperatuuril 35-42 kraadi Celsiuse järgi. Joogastiili looja on Bikram Choudhury, kes avas esimese Bikrami jooga stuudio 1974. aastal Los Angeleses.

Bikrami jooga asendid keskenduvad keha tugevdamisele ja venitamisele, samuti keha elastsuse suurendamisele. Temperatuuri tõus soojendatud ruumis aitab kehal higistada ja vabastada toksiine. See praktika võib aidata ka vereringet parandada, suurendada paindlikkust ja leevendada stressi.

Kuigi Bikrami jooga on võimeline pakkuma palju kasu, peavad osalejad olema ettevaatlikud, kuna see võib olla füüsiliselt ja vaimselt väljakutsuv. Joogapraktika võib olla eriti raskendatud kuumas ja niiskes keskkonnas, mis nõuab osalejatelt hoolikat keha kuulamist ja jälgimist.

Kui soovite rohkem teada saada Bikrami jooga kohta, siis allpool on mõned lingid, kus saate leida rohkem teavet ja juhiseid Bikrami jooga praktika kohta:

  1. Bikram Yoga – https://www.bikramyoga.com/
Jaga armastust!