Mis on Yin jooga?

Yin jooga on rahulik ja meditatiivne joogastiil, mis keskendub pikaajalisele asendis viibimisele, lihaste lõdvestamisele ja sügavale hingamisele. Yin jooga erineb teistest joogastiilidest, nagu näiteks Vinyasa või Hatha jooga, selle poolest, et selles praktikas hoitakse asendeid tavaliselt kauem kui viis minutit. Selline pikk viibimine asendites võib aidata suurendada painduvust ja elastsust ning leevendada stressi.

Yin jooga asendid on tavaliselt põrandal tehtavad ja neid hoitakse pika aja vältel. Asendid võivad olla rasked, kuid siiski mugavad ja sobivad kõigile tasemetele, olenemata füüsilisest vormist ja kogemustest. Yin jooga praktika ajal keskendutakse oma hingamisele ja lõdvestumisele ning lastakse kehal vabalt liikuda.

Yin jooga on saanud populaarsust tänapäeval, kuna see võib aidata kehal ja meelel lõõgastuda ning parandada keha elastsust ja painduvust. See on ka hea võimalus tasakaalustada kiiret eluviisi ning parandada unekvaliteeti.

Kui soovite rohkem teada saada Yin jooga kohta, siis allpool on mõned lingid, kus saate leida rohkem teavet ja juhiseid Yin jooga praktika kohta:

  1. Yin Yogahttps://www.yinyoga.com
Jaga armastust!