Mis on musta koera jooga?

Musta koera jooga (inglise keeles Black Dog Yoga) on joogastuudio Los Angeleses, Californias, mis asutati 2002. aastal. Selle joogastuudio rajajad on kahte erinevat joogastiili, Ashtanga ja Iyengar jooga õpetajad. Musta koera jooga keskendub joogatundides terviklikule keha- ja meelepraktikale, sealhulgas kehaasenditele, hingamistehnikatele, meditatsioonile ja filosoofiale.

Musta koera jooga tunnid on suunatud erinevatele oskustasemetele, alates algajatest kuni edasijõudnuteni. Tunnid hõlmavad erinevaid joogaasanasid, sealhulgas seistes, istudes ja lamades, kuid tunnid on ka dünaamilised ja nõudlikud. Lisaks asanatele sisaldavad tunnid ka hingamistehnikaid, meditatsiooni ja joogafilosoofia õpetusi.

Musta koera jooga on tuntud oma ühendava ja sõbraliku kogukonna poolest, kus praktikud saavad tuge ja julgustust üksteiselt. Lisaks joogatundidele pakub Musta koera jooga ka joogaretkeid, õpetajakoolitust ja erinevaid joogaüritusi.

Kui soovite rohkem teada saada Musta koera jooga kohta, siis allpool on mõned lingid, kus saate leida rohkem teavet ja juhiseid selle praktika kohta:

  1. Musta koera jooga ametlik kodulehekülg – https://www.blackdogyoga.com/
Jaga armastust!